Muži:
Muži Oravskej Jasenice (futbalisti) hrajú aktuálne 4.ligu.V tabuľke sú aktuálne na 13.priečke z 11 bodmi.Títo hráči hrajú všetci zadarmo tento káder tvorí 15-20 hráčov.Aktuálne trénujú 2-3 krát do týždňa.
Tréner mužov: Marcel Feranec
Prípravné Zápasy:
1.ZÁPAS RUŽOMBEROK U17- OR. JASENICA O 14:00 V RUŽOMBERKU (6.2.2011)
2 ZÁPAS OR.JASENICA-TRSTENÁ O 15:00 V D.KUBÍNE (26.2.2011)
3 ZÁPAS RUŽOMBEROK U19-OR.JASENICA 18:00 RUŽOMBEROK (1.3.20011)
4 ZÁPAS OR.JASENICA -ŽAŠKOV 15:00 D.KUBÍN (5.3.2011)
5.ZÁPAS OR.JASENICA-LIKAVKA 15:00 D.KUBÍN (12.3.2011)
6.ZÁPAS VRÚTKY - OR.JASENICA 18:00 VRÚTKY (19.3.2011)
26.3.2011 MAJSTROVSKÝ ZÁPAS LIPTOVSKÝ HRÁDOK
Tabuľka:
1. | Družstevník Ďanová | 13 | 10 | 2 | 1 | 30:10 | 32 |
2. | ŠK AQUA Turčianske Teplice | 13 | 9 | 1 | 3 | 41:22 | 28 |
3. | Kotrčina Lúčka | 13 | 9 | 1 | 3 | 27:9 | 28 |
4. | REaMOS Kysucký Lieskovec | 13 | 7 | 1 | 5 | 21:19 | 22 |
5. | MŠK Fomat Martin | 13 | 7 | 0 | 6 | 36:17 | 21 |
6. | Slovan Skalité | 13 | 6 | 2 | 5 | 24:18 | 20 |
7. | TJ Družstevník Belá | 13 | 5 | 4 | 4 | 23:21 | 19 |
8. | ŠK Agro Baník Dúbrava | 13 | 5 | 1 | 7 | 13:18 | 16 |
9. | OŠK Baník Stráňavy | 13 | 4 | 1 | 8 | 18:29 | 13 |
10. | Tatran Sučany | 13 | 4 | 1 | 8 | 17:35 | 13 |
11. | ŠKM Liptovský Hrádok | 13 | 3 | 4 | 6 | 12:31 | 13 |
12. | FK Predmier | 13 | 3 | 3 | 7 | 18:22 | 12 |
13. | Oravan Oravská Jasenica | 13 | 2 | 5 | 6 | 9:21 | 11 |
14. | Tatran Bytčica | 13 | 2 | 4 | 7 | 16:33 | 10 |
Všetky zápasy:
1. kolo | Ne 08.08.2010 16:30 | O. Jasenica | - | L. Hrádok | 1 | : | 1 | ||
2. kolo | So 14.08.2010 16:30 | T. Teplice | - | O. Jasenica | 4 | : | 3 | ||
3. kolo | Ne 22.08.2010 16:00 | O. Jasenica | - | Kotrč. Lúčka | 2 | : | 0 | ||
4. kolo | Ne 29.08.2010 16:00 | Stráňavy | - | O. Jasenica | 1 | : | 0 | ||
5. kolo | Ne 05.09.2010 15:30 | O. Jasenica | - | Ďanová | 0 | : | 3 | ||
6. kolo | Ne 12.09.2010 15:30 | Dúbrava | - | O. Jasenica | 3 | : | 0 | ||
7. kolo | Ne 19.09.2010 15:00 | O. Jasenica | - | Sučany | 0 | : | 0 | ||
8. kolo | Ne 26.09.2010 15:00 | Bytčica | - | O. Jasenica | 0 | : | 0 | ||
9. kolo | Ne 03.10.2010 14:30 | O. Jasenica | - | K. Lieskovec | 1 | : | 0 | ||
10. kolo | Ne 10.10.2010 14:30 | O. Jasenica | - | Skalité | 0 | : | 3 | ||
11. kolo | So 16.10.2010 14:00 | Fomat Martin | - | O. Jasenica | 4 | : | 0 | ||
12. kolo | Ne 24.10.2010 14:00 | O. Jasenica | - | Družstevník Belá | 2 | : | 2 | ||
13. kolo | Ne 31.10.2010 14:00 | Predmier | - | O. Jasenica | 0 | : | 0 |